Beste tuin- en boomgaardvrienden,

Namens de Zonnebloem afdeling Arnhem zuid west wil ik iedereen die betrokken was bij het project Zonnebloemen ten behoeven van de Nationale zieken dag 2014 heel hartelijk bedanken. De B.T.V. Elderveld, alsmede Boomgaard de Steenen Camer, de eerste voor het uitzaaien en de tweede voor het beschikbaar stellen van een stuk grond in de boomgaard.

We hebben een pracht oogst aan zonnebloemen voor al onze gasten, die we voorzien van een kaartje aanbieden, onze vrijwilligers bezorgen deze mooie bloemen vóór aanstaande zondag, 14 september dus. Maar, er staan nog héél veel zonnebloemen in de knop en als we dit mooie nazomerweer houden, staan er komende week volop zonnebloemen te bloeien. 

Ik zou het zeer op prijs stellen als u alle leden van uw tuinvereniging bericht doet, dat eenieder vanaf maandag 15 september vrij zonnebloemen mag gaan plukken. Medio oktober zal ik alles met de bosmaaier afmaaien en ter compostering opstapelen.

Nogmaals hartelijk dank namens onze afdeling en gasten. Met vriendelijke groet,

Ton Jansen (Aktie ziekendag)

Naar boven